Hogwarts // a bg role play forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts // a bg role play forum

you.

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Моргана Лафайет
Александра Спенсър EmptyПет Яну 06, 2012 9:35 am by Моргана Лафайет

» Джефри Дийн
Александра Спенсър EmptyНед Яну 01, 2012 12:41 pm by Katherinna Zechlos

» Александра Спенсър
Александра Спенсър EmptyНед Яну 01, 2012 12:39 pm by Katherinna Zechlos

» Елиша Грейв
Александра Спенсър EmptyНед Яну 01, 2012 12:35 pm by Katherinna Zechlos

» Катерина Зеклос
Александра Спенсър EmptyНед Яну 01, 2012 12:34 pm by Katherinna Zechlos

» По училищните въпроси...
Александра Спенсър EmptyНед Яну 01, 2012 11:59 am by Katherinna Zechlos

» Нужната стая
Александра Спенсър EmptyСъб Дек 31, 2011 11:30 am by Katherinna Zechlos

» Съобщения; обяви
Александра Спенсър EmptyСъб Дек 31, 2011 11:25 am by Katherinna Zechlos

» Относно героите
Александра Спенсър EmptyЧет Дек 29, 2011 4:26 pm by Katherinna Zechlos

Affiliates
Александра Спенсър 3624316J Александра Спенсър Banner_metro Александра Спенсър Fr Александра Спенсър 2702232c Александра Спенсър Serenanatedream Александра Спенсър 120x60mb Александра Спенсър 1059042c Александра Спенсър 0a9a9183fc9c Александра Спенсър 3050046m Александра Спенсър 3483947Y

You are not connected. Please login or register

Александра Спенсър

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Александра Спенсър Empty Александра Спенсър Пет Юли 08, 2011 8:36 pm

Александра Спенсър

Александра Спенсър
Префект на Хафълпаф
Префект на Хафълпаф

Александра Спенсър F08de0f22677251a079f7ab7607e4a70

Име: Александра Джеймс Спенсър (Лекси)
Години: 15
Семейство: Имам... майка. Съжалявам, трудно ми е да казвам думата майка(в историята ще разберете подробности). Казва се Катерина. Имам и баща - Джеймс. Нямам братя и сестри.

Външен вид: Хората винаги са ме гледали странно. За тях, аз имам странен външен вид. Но пък, това е от части правилно. Колко често сте виждали хора с огненочервена коса, която да е такава по природа? И... колко често сте виждали хора с кожа, бяла като брашно, без да са болни от някаква болест? Предполагам отговора и на двата въпроса е "николко". Никога не съм се оплаквала от външния си вид. Харесвам се такава каквато съм. Както вече казах, косата ми е червена. Да, червена, по рождение. Очите ми притежават катраненочерен цвят, които, както повечето хора са ми казвали, са "нещото, което първо хваща другите очи". Когато се притесня, или се смутя по някакъв начин, бузите ми придобиват розов оттенък и ме правят като повечето рускини, ако се сещате.
Винаги съм казвала, че устните ми са любимата ми част - плътни и с цвят на зряла праскова. Както споменах, кожата ми е млечнобяла, затова избягвам дългото излгане на слънце, вреди ми. Фигурата си никога не съм поддържала с някакъв спорт, тя просто е стройна и не ми е било нужно да намалям теглото си. Не се славя с висок рът - 1.62 съм. Макар че не спортувам активно, обичам да се занимавам с йога.

Характер: Характер: Аз не мога сама да опреледя характера си. Баща ми винаги е казвал, че съм сложна мозайка от качества и недостатъци, но като мой баща винаги е казвал, че повечето са качествата, разбира се. Като за начало, бих казала, че съм доста срамежлива. Трудно се запознавам и следователно, трудно правя приятелства. Не съм от този тип хора, които обичат купоните и безсънните вечери. Предпочитам тиха вечер с приятели, филм и клюки. Откакто съм в Хогуортс, нямам време за такива глезотии, но пък за какво са ваканциите?
Старая се да съм мила с всички и да помагам колкото се може повече. Това ми доставя голямо удоволствие, а и съм забелязала, че зарежда с много положителна енергия другите хора. Маниак на тема животни съм и обожавам всякакви - дори и най-дребните буболечици.
Време е май да спомена и някой друг недостатък. Инат. Страшно ината и своенравна съм и винаги правя нещата по своя начин. Може да съм мила и добра на пръв поглед, но нали знаете - тихите води са най-дълбоки. Забравих да спомена, че съм много амбициозна и се боря за целите си докрай.
Вегетарианка съм, но обожавам сирене.

История: Фамилията ми, Спенсър, била доста известна магьосническа фамилия още отпреди повече от два века. Предците ми са се заселили по териториите на днешен Уелс някъде около 1800 година. Те били уважавани и знатни, нямало е човек, който да опетни рода. Баща ми, Джеймс, бил гордостта на рода, поне по неговите години. Бил много умен, взимал си всички оценки в Хогуортс само с Изключителен. Плюс това, бил отличен пазач на куидичния отбор и горд носител на няколко медала. Като цяло - син-мечта. Той завършил и започнал работа в Министертвото на магията.
Той вдъхвал респект и няма да крия, имал доста жени, които искали да се възползват от факта, че бил неженен. В крайна сметка, след две години работа в Министерството, баща ми се оженил за Катерина, жена, която също работела там. До деня на самата сватба, баща ми не знаел, че Катерина всъщност е от род със смъртожадни. Чистокръвни, но все пак... смъртожадни. Това била огромна черна точка в историята на нашия род.
Но... свършен факт. Сватбата вече минала, а разводите не си приемали на добре от страната и на двата рода. Минали няколко месеца от сватбата и Катерина донесла на баща ми новината, че е бременна. тя не искала дете, но баща ми я принудил да го роди. Както се досещате, въпросното дете съм аз. След раждането ми, Катерина ме изоставила на баща ми, под предтекст, че не иска да се грижи за мен. Ето сега може да си обясните факта защо не я наричам "майка", а просто Катерина.
Още от малка ме учат, че съм по-специална от другите. Разбирах всяко нещо, което ми казваха и го приемах нормално. Учех се на елементарни магии, исках и аз да приличам на баща си. Интересното бе, че ми се получава. Свързах се с други деца магьосници на моята възраст и започнахме да контактуваме и обменяме опит. И ето ме сега, по традиция записана в Училището за Вълшебства и Магии.

Страхове: Има страх от височини, но с времето гледа да го преодолява.

Статистики:
Издръжливост: 5
Ловкост: 10
Интелект: 15
Воля: 15
Летене: 10
Магия: 15
Пророкуване: 5
Нападение: 10
Защита: 5


edit 1: Промяна на годините от 13 на 15, защото героят вече е префект

2Александра Спенсър Empty Re: Александра Спенсър Съб Юли 09, 2011 12:05 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

(обичам червенокоси героини <3)

Одобрена си. Пусни си примерният рп пост в темата и можеш да пишеш.
(попринцип можеш да започнеш от Диагон Али или да си направиш дом, както решиш, тъй като още не сме се събрали достатъчно хора за да започнем учебната година).
Можеш да си направиш герои и от Бобат и Дурмщранг, за да можем по-късно да започнем Тримагически турнир. Виж в съответната категория.

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

3Александра Спенсър Empty Re: Александра Спенсър Нед Яну 01, 2012 12:39 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Александра Спенсър 4211963x

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите