Hogwarts // a bg role play forum

you.

Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Моргана Лафайет
Пет Яну 06, 2012 9:35 am by Моргана Лафайет

» Джефри Дийн
Нед Яну 01, 2012 12:41 pm by Katherinna Zechlos

» Александра Спенсър
Нед Яну 01, 2012 12:39 pm by Katherinna Zechlos

» Елиша Грейв
Нед Яну 01, 2012 12:35 pm by Katherinna Zechlos

» Катерина Зеклос
Нед Яну 01, 2012 12:34 pm by Katherinna Zechlos

» По училищните въпроси...
Нед Яну 01, 2012 11:59 am by Katherinna Zechlos

» Нужната стая
Съб Дек 31, 2011 11:30 am by Katherinna Zechlos

» Съобщения; обяви
Съб Дек 31, 2011 11:25 am by Katherinna Zechlos

» Относно героите
Чет Дек 29, 2011 4:26 pm by Katherinna Zechlos

Affiliates

You are not connected. Please login or register

Химера Джонсън

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Химера Джонсън on Вто Юли 19, 2011 5:15 am

Име - Химера Джеймс Джонсън

Години - 13 но на снимката е 4 години по-късно

Семейство - Химера произхожда от стар чистокръвен род.Майка и Алома Джонсън е работила като преподавател в "Хогуортс" по Защита срешу черните изкуства.Когато се родила Химера, с мъжа си решава да се пенсионира и да започне работа в къщи, като се грижи за къщата и за дъщеря си.Алома има две сестри, на име Белатрикс Лестранж и Нарциса Малфой.Трите много се обичали макар че Алома не си падала по черните изкуства така както Белатрикс например.Когато Алома отишла в "Хогуортс" тя първо се запознава със сегашният си съпруг - Джеймс Джонсън.Постепенно започваха да се харесват после влюбват и накрая обичат.Когато Химера се ражда леля и Нарциса и подарява медальон, които аз лично не мога да опиша(на снимката е).Белатрикс и дарява пръстен който и до ден днешен го носи (обаче не се вижда на снимката Very Happy ).Той е златен с черен камък.Когато става на 1 тя без да иска превръща биберона от жълт в оранжев.Когато получава писмо от "Хогуортс" и отива на перон девет и три четвърти Химера за първи път навлиза в света на магията.Вече почти 3 години подред изучава магии и вълшебство в "Хогуортс" и скоро ще започна 3-тата и нова прекрасна година.

Характер - Химера е много мила,добра и умна, но ако някой я предизвика може да стане и много злобна.По принцип е шаговита,забавна и дяволита, но понякога когато няма настроение може да се заяжда хубавичко.Тя не е някаква глезла макар и отраснала в богато семейство.Има добри взаимоотношения между нея и братовчед и Драко Малфой.Почти винаги е много инатлива, но също така и много умна и сьобразителна.Може не само да стане злобна,но и ако и направят нещо на близките или я обиждат за близките и става отмъстителна,груба и като дявол.

Външен вид + Снимка.
Тя е с копринено бяла мека къдрава коса до кръста.Очите и са сиви-сини макар че на снимката и са кафяви.Обича да носи рокли и да е изискана с добре съчетани дрехи.Има нежна бяла кожа без пъпки или трапчинки.Тя е нормална на височина на нейната възраст както и на тежест (на снимката е 4 години по-стара но и на 13 е така).Зад тези меки розови устни се крият бели прави зъби от които усмивката й е толкова лъчезарна и нежна.Тя малко прилича на някоя вийла и винаги пленява с красотата си.Хората и до ден днешен се чудят как така може да изглежда така нереална, а красотата и толкова реална като богиня.

Фобии,страхове,недостатъци: Химера най-много се страхува да не загуби близките й и също да не прекратява тези добри взаимоотношения помежду си и тях.Недостатъкът и е че ако някой обиди пред нея някой от близките й или ги нарани по някакъв начин тя не може и да мисли нормално и така разумно както по принцип и взима прибързани решения които често се оказват глурави,неразумни и опасни.

Статистики.
Магия: 90
Издръжливост: 90
Летене: 90
Интелект: 90
Нападение: 90
Защита: 90

П.П.: Знам, че не никак перфектно, но съм начинаеща в РП.

Вижте профила на потребителя

2 Re: Химера Джонсън on Вто Юли 19, 2011 8:34 am

Моргана Лафайет

Префект на Рейвънклоу
Префект на Рейвънклоу
Одобрена си! Само че за разпределението ще трябва да почакаш администраторката (само тя има право да разпределя :Д) И не се притеснявай, аз като бях начинаеща в Ролевите игри, писах като абсолютен трол, а ти се справяш супер. Very Happy Много си ти е хубав героят даже.
п.с. - и трябва да си сложиш аватар или сигнатура с лика на героя ти. Д:

3 Re: Химера Джонсън on Вто Юли 19, 2011 4:54 pm

благодаря много! сега ще си го сложа Smile

Вижте профила на потребителя

4 Re: Химера Джонсън on Чет Юли 28, 2011 6:21 am

Katherinna Zechlos

im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
Мм... Забележките ми:

1) Пиши, моля те, с главни букви.

2) Промени си статистиките, защото не могат да са 90, при положение, че си трети курс.

3)Вместо и с ударение е добре да пишеш й, ако нямаш такова на клавиатурата. Като и интервала след всеки препинателен знак.

Първото и третото са само желателни, просто много ми дразнят очите като чета постовете ;д
Иначе е много добре написано за начинаещ, има хора, които и след години не пишат добре рп, защото не се опитват. А и ние не ядем хора, защото героите им не са хубави. ;д

Добре дошла (:

Дмитрий Беликов - Durmstrang // Véronique Moreau - Beauxbatons
Вижте профила на потребителя http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

5 Re: Химера Джонсън on Чет Авг 04, 2011 1:39 pm

Katherinna Zechlos

Ключ. Ако имаш намерение да влизаш във форума, ме уведоми да ти отключа темата.

Дмитрий Беликов - Durmstrang // Véronique Moreau - Beauxbatons
Вижте профила на потребителя http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]