Hogwarts // a bg role play forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts // a bg role play forum

you.

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Моргана Лафайет
Разпределение & курс EmptyПет Яну 06, 2012 9:35 am by Моргана Лафайет

» Джефри Дийн
Разпределение & курс EmptyНед Яну 01, 2012 12:41 pm by Katherinna Zechlos

» Александра Спенсър
Разпределение & курс EmptyНед Яну 01, 2012 12:39 pm by Katherinna Zechlos

» Елиша Грейв
Разпределение & курс EmptyНед Яну 01, 2012 12:35 pm by Katherinna Zechlos

» Катерина Зеклос
Разпределение & курс EmptyНед Яну 01, 2012 12:34 pm by Katherinna Zechlos

» По училищните въпроси...
Разпределение & курс EmptyНед Яну 01, 2012 11:59 am by Katherinna Zechlos

» Нужната стая
Разпределение & курс EmptyСъб Дек 31, 2011 11:30 am by Katherinna Zechlos

» Съобщения; обяви
Разпределение & курс EmptyСъб Дек 31, 2011 11:25 am by Katherinna Zechlos

» Относно героите
Разпределение & курс EmptyЧет Дек 29, 2011 4:26 pm by Katherinna Zechlos

Affiliates
Разпределение & курс 3624316J Разпределение & курс Banner_metro Разпределение & курс Fr Разпределение & курс 2702232c Разпределение & курс Serenanatedream Разпределение & курс 120x60mb Разпределение & курс 1059042c Разпределение & курс 0a9a9183fc9c Разпределение & курс 3050046m Разпределение & курс 3483947Y

You are not connected. Please login or register

Разпределение & курс

+5
Елиша Грейв
Моргана Лафайет
Veronica Adler
Анета Диабло
Katherinna Zechlos
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Разпределение & курс Empty Разпределение & курс Пет Май 13, 2011 12:13 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Няма да минете с някакъв мижав тест като в другите форуми. (даа, истинска слидерлинка съм ;д)

Ето на какви въпроси трябва да ми отговорите. Отговорът трябва да е поне едно изречение, хубаво написано, по възможност с ограничено количество правописни грешки. Отговорите се пускат в тази тема.

(защотата са за неразговорливите, които не се сещат да ми дават обяснение)

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?

Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?

Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?

Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?

Дерзайте, с това ще ви разпределя. Как да разберете кой курс ще сте? Много просто. Ясно е, че никой няма да изяви желание да започне от първи курс. За това всички започват от трети (по нешенски - седми клас...). Ако сте избрани за префект, започвате от пети.
Разбира се, това не важи за учителите.

Приятно разпределяне,
~ Katherinna Zechlos; префект на Слиделин; site admin

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

2Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 06, 2011 4:56 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
Грифиндор
Грифиндор

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
Отг: Ината и хумора. Защото аз смесвам тези две черти и се получава нещо на истина добро. Не в най-добрия смисъл на думата.

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
Отг: Разсеяността си. Защото не винаги е добре да си отнесен на някъде. Всъщност това въобще не е добре, но никой не може да застане срещу характера.

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?
Отг: Най-много ценя приятелството и доверието им към мен. Знам, че винаги мога да разчитам на тях както и обратното.

Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?
Отг: Няма значение. Не ме интересува каква ще е дарбата стига да я имам.

Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
Отг: Хърмаяни. Защото знае всяка магия и може да помогне в трудна ситуация. Защото освен многознайка и отлична ученичка тя е страхотен приятел.

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?
Отг: Правя много неща, но най-вече обичам да чета книги.

Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Отг: Нямам любима музика като жанр. Слуам всичко стига да е бързо.Любимата ми книга е Среднощен ловец. Харесвам я защото е изпълнена със страст, хумор и неочаквани обрати. Любимият ми филм е...ами нямам точно любим, но бих казала Интервю с вампир. Много интересен филм. Не знам защо точно ми харесва. Може би заради играта на Брад Пит.

3Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 06, 2011 5:16 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Разпределителната шапка:
Тредно, трудно... Виждам знания, вярност и доблест. Еднакво добре би се справила и в Грифиндор, и в Рейвънклоу. Но, все пак, най-добре в
Г р и ф и н д о р!

(:
Добре дошла! Направи си герой, сега ще ти оправя ранга и ще те включа в групата.

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

4Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 06, 2011 5:42 pm

Veronica Adler

Veronica Adler
Грифиндор
Грифиндор

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
Силната си воля, това, че мога по всяко време да кажа "Стоп."
Самоосъзнаването, защото за къде сме без него?!
Издръжливостта в трудни моменти, а и не само.
Верността към близки, приятели и към себе си, защото тя е едно от градивните неща, поне за мен.

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
Правенето на глупави грешки, няма оправдание за тях.
Не харесвам склонността си към лъжата, защото честността е едно от най-важните неща, не мислите ли?
Прекалената загриженост за хора, които не искам да значат нищо за мен, но го правят. Просто защото е безполезно.

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?
Не ме интересува дали имат повече добродетели, дали всеки ден помагат на някой старец да пресече улицата, дали вчера са се изкачили на стъпалата на славата или са спали навън в дъжда. Не, важното за мен, е те да са верни, приятели докрай и в най-лошите моменти да са до теб, напомняйки ти, че има някой, който го е грижа за теб. Това за мен са истинските приятели.

Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?
Бих казала... способността да пътувам във времето. Самата възможност да се върна в миналото, да поправя толкова много неща, а в същото време да имам и възможността да отпътувам в бъдещето, ме изкушава прекалено много, за да избера каквото и да е била друга дарба.

Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
Сириус Блек - защото ми хареса самото му появяване. Как в началото го мислеха за лошият, а той всъщност се оказа най-невинният. Заради добродетелите му и предаността към Джеймс.
Хърмаяни - заради силния й характер. Хареса ми особено в последната част. Като цяло, човек, на когото можеш да се довериш, за когото си сигурен, че няма да те подведе.
Том Риддъл - неговото представяне бе едно от най-добрите за мен. Може и да е лошият герой тук, но както казва продавачът Диагон-али "Той може и зъл да беше, но бе и велик." (цитирам по памет и не съм сигурна, че беше точно така; предавам само значението).

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?
Да се разхождам навън, когато времето ми позволява.
Да гледам филми когато намеря интересни за гледане.
Да чета книги, чиито резюмета, автори или дори корици са привлекли вниманието ми.

Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Музика бих казала хип-хоп, но това не означава, че не слушам и друго. Единственото, което не мога да понасям, е чалгата. Харесвам рапа. Еминем, конкретно. Защото текстовете му са истински. Той разказва живота си, излива чувствата си в тях. Това, което казвам, е, че имат смисъл.
Книга - съдете ме, но нямам. Харесвам много, но точно любима още нямам. Но като автори мога да ви кажа кои са ме впечатлили по някакъв начин - Колийн Маккълоу, Артър Конан Дойл, Паулу Коелю, Емили Бронте, Хорхе Букай, Стивън Кинг...
Филмите са доста, но ще кажа само няколко:
~ The Edge of Love - харесва ми как е пресъздадено времето, в което се развива действието. Героите, особено Дилън.
~ Wuthering Heights - версията от 2009. Не беше идеален, но за мен бе най-добри от всичките други предишни версии на този филм. Хареса ми как са представени случките, Хийтклиф и донякъде Катрин (за голямата говоря)
~ Man on Fire - любим филм. Заради сюжета, картините, смисълът... всичко! Като герой ще посоча Крийси. Прави всичко възможно да отмъсти и накрая когато разбира, че Пита е жива, дава собствения си живот в замяна на нейния.

5Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 06, 2011 5:47 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Аах, много хубав вкус за книги.

Разпределителната шапка:
Ако искаш да постигнеш много, пътят ти минава през стръмните пътеки на Слидерин. Но той не е за теб, защото е изпълнен с предателства, а лоялността ти е в кръвта. Цениш приятелството високо, за това съм склонна да се колебая дали да не те пратя в Грифиндор. Но виждам и много знания. Можеш да избереш дали да отидеш в Грифиндор или в Рейвънклоу.

ПП. Защото ще ми е съвестно да те разпределя различно, а честно казано не мога да реша.



Последната промяна е направена от Katherinna Zechlos на Пон Юли 11, 2011 9:59 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

6Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Пет Юли 08, 2011 3:10 pm

Моргана Лафайет

Моргана Лафайет
Префект на Рейвънклоу
Префект на Рейвънклоу


Ъъ.. само да кажа, че е отговаряла героинята ми, а не аз. Все пак нея ще я разпределят.. та гледах да е достоверно. Very Happy

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?

Любознателността ми. Страшно много се радвам, че съм човек, който се интересува да научава нови неща за магическия свят, различните заклинания и историята ни. Не бих могла да си представя колко ще е ужасно да пропусна всички тези интересни факти... при това .. доброволно! Харесвам също приключенския ми дух, ведрото ми настроение и чувството ми за хумор.

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
Харесвам се такава, каквато съм - може да съм безразсъдна и като си наумя нещо, да не ме свърта на едно място, докато го изпълня, но иначе животът ми би бил много скучен! Не бих се променила... Но все пак.. може би трябва да се вслушвам повече в онова, което другите ми казват. Бих си спестила много неприятности...

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?

Лоялността им и добрите им сърца.

Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?

Метаморфмаг. Изглежда ужасно интересно да можеш да се променяш както си поискаш!

Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?

Фред, Джордж и Лий Джордан. Защото желанието им да се забавляват никога не стихва! И Хърмаяни, защото е любознателна - също като мен. Уважавам хора с остър като бръснач ум, а тя определено е много интелигентна.

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?

Да играя куидич с братовчедите ми, да чета най - различни книги за магии, да научавам нови заклинания, да разрешавам загадки... и да нарушавам правилата. Cool

Въпрос 7.
Любима музика;
- Орисниците .. защото са най - раздвижената група, която магьосническият свят е виждал досега!
книга; - "999 заклинания за хиляди безумни начинания!" Без нея нямаше да осъществим едни от най - забележителните ни проекти. Вярно, че Арчибалд на няколко пъти си откачи носа и се наложи да го водим в "Свети Мънго", но... убедена съм, че дори той не съжалява! "Историята на върколака Уилфред или кога трябва да ядем лук?", "Мистерията около принц Фредерик или защо не бива да прекаляваме с отварата за блясък на косата?", "Приложна магия", "Трансфигурация за любознателни", "Главоблъсканици за умници", "Диадемата на Роуина Рейвънклоу", "10 000 магии за вълшебства", "Отварите на професор Хлопдъск", "Отвари за напреднали", "Редки заклинания от Брус Рубик"
филм; - За жалост не съм гледала филми. Четох, че мъгълите обичат да се забавляват като гледат как други мъгъли разиргават измислени истории в квадратни кутии, но никога не съм виждала подобно нещо. Разучих и начина, по който го осъществяват.. наистина е забележително как успяват се справят без магия!




Последната промяна е направена от Моргана Лафайет на Пет Юли 08, 2011 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://personally-creation.nice-board.com/

7Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Пет Юли 08, 2011 6:40 pm

Елиша Грейв

Елиша Грейв
Слидерин
Слидерин

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
Хитростта ,защото мисля че без нея не бих могла да се оправя в живота ,който не е толкова лесен
Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
Доверчивостта.Попринцип не допускам хора до себе си ,но ако това стане ,нищо че е рядко им се доверявам прекалено много после съжалявам

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?
Отново хитростта.Защото както казах не си представям живота си без нея
Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?
Легимантика.Бих искала да се докопам до мръсните тайни на враговете ми и бих ги използвала
Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
Драко Малфой.Има смелостта да каже всичко в очите на хората и не се страхува от последствията
Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?
Да гледам Хари потър :д
Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Всякаква музика без тъпата гадна и проста чалга.Тия хора ме отвръщават.
Книга-Хари Потър.Просто и се прекланям на авторката ,че я е създала ,уникална е .Всичко в нея е описано сякаш го преживяваш самия ти
Филм-Адски много са ,но най-любимия ми завинаги ще си остане Бригада.По него много мога да говоря.Този филм е истината.Просто е толкова верен че главата ми се завърта.Истината за живота е този филм.Който го е гледал не е бил разочарован.Ако го гледате ще разберете :д

8Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Пет Юли 08, 2011 9:07 pm

Александра Спенсър

Александра Спенсър
Префект на Хафълпаф
Префект на Хафълпаф

Както каза едно момиче по-отгоре, и аз отговарям от името на героинята си, а не от свое собствено (Единствено на въпрос 5 и 7 отговарям от мое име).

Въпрос 1: Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
~ Имам много силна воля и амбиция за всяко едно нещо. Не се примирявам докато не постигна целта си, каквото и да ми коства това. Освен това, мисля, че съм състрадателна и гледам често да помагам на хора в беда, защото това определено ме кара да се чувсвтвам добре.

Въпрос 2: Кои черти на характера си не харесвате и защо?
~ Адски съм ината и твърдоглава. Не обичам някой да ми казва какво да правя. Винаги искам да опитам нещото от своя ръка. Дори и да ме заболи, поне ще знам, че съм пробвала. Не знам дали това е лоша черта, но понякога (даже доста често), упоритостта ми ми докарва много проблеми.

Въпрос 3: Какво цените най-много у приятелите си и защо?
~ Ценя предаността им. За мен важи това, че ако си приятел, трябва да си приятел до край.

Въпрос 4: Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?
~ Колкото и детински да звучи, може би... възможността да се магипортирам. Удивително е да бъдеш на едно място и след секунда - на съвсем друго.

Въпрос 5: Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
~ Труден избор. Може би Снейп, защото неговата роля на играч и от двата отбора беше представена просто по върховен начин. До последно, тръпката в теб, той в крайна сметка от кои е, е много силна.
Освен това и Дъмбълдор, защото той покровителстваше над Хари и приятелите му през цялото време и борбата му със злото не угасна до последния му миг.

Въпрос 6: Какво обичате да правите през свободното си време?
~ Предпочитам да съм някъде навън с малка групичка приятели. Обичам разходките на свеж въздух и рисуването на пейзажи.

Въпрос 7: Любима музика; книга; филм и защо?
~ Музика: Обичам съвременен поп, рап и хип-хоп. Не съм от хората, които ще кажат, че твърдо мразят чалгата. Не я слушам активно, но какво е един купон без чалга?
~ Книга: Няма как да пропусна поредицата Хари Потър, колкото и да е банално. Но освен това - "Преди да умра", "Паднали ангели", "Граф Монте Кристо". Това са книгите, които по някакъв начин са ме вдъхновили. Имам и още доста, които харесвам, но тези заемат челните места.
~ Филми: My sister's keeper, Kick-Ass, The Hangover 1&2, също така (сега е момента да ми се смеете) - Shrek, The cars, Tangled и всякакви анимационни
.

9Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Съб Юли 09, 2011 12:00 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Кхъ. Администраторката се извинява, че не е разпределила учениците вчера, но беше на размазващ концерт.

Моргана. Разпределителната шапка: Много умения и знания виждам в главата ти. Вероятно една от най-интелигентните ученички, която ще мине през това училище... Най-добре в Рейвънклоу!

Елиша. Разпределителната шапка: Хитрост, стремежи... Типични качества на дол Слидерин. Ако желаеш да стигнеш върха, трябва да се доверяваш само и единствено на себе си. Слидерин!

Александра. Разпределителната шапка: Изборът ми е труден. Надарена си с много положителни качества, но и с инат и амбиция. Бих искала да ти предоставя избор между Хафълпаф или Слидерин!
(можеш да ми пишеш ЛС какво избираш)

Ей сега ще ви погледна героите. Ще ви помоля да пуснете по един примерен пост и ще ви оправя ранговете и групите (:

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

10Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 13, 2011 8:30 am

Jeremy Bennet

Jeremy Bennet
Слидерин
Слидерин

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
Непокорността и твърдоглавието. Малко странно, знам, обаче обичам тези две неща в себе си - непокорността винаги ми е помагала да изявя себе си без да се съобразявам с чуждото мнение, а и като не ми пука особено какви проблеми ще си навлека е доста по-лесно да си правя какво знам, и както се казва - пък да става каквото ще.
И твърдоглавието...ако не беше то, със сигурност сега щях да съм опитната мишка на леля ми и до голяма степен големите в Хогуротс щяха да ме ползват за своя играчка. Ясно е, че няма как да го допусна.
Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
Ах, мразя се когато се съгласявам твърде бързо! Имам "навика" да скачам в недообмислени чужди идеи и още по-големия "навик" да се примирявам с факта, че чуждата вина пада върху мен. Като цяло не ми пука дали ще съм виновен или не, но понякога действам твърде мекушаво, което си е и неприсъщо за мен.
Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?
Приятели? Какви приятели, аз действам сам! Първо, защото не ми се иска да деля славата си с никого и второ, защото, ако искаш да свършиш нещо е по-добре да си го свършиш сам - другите най-вероятно ще го направят през пръсти. И колкото и да е вярно твърдението "силата на вълка е в глутницата", аз съм обеден, че силата си е в мен, а не в някого другиго.
Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо?
Метаморфмаг! Няма шега, няма измама, просто много ме блазни идеята да се превръщам в някой друг когато си поискам, само си помислете какво ще постигна по този начин...
Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
Драко - силно и хитро момче, което не се бои от последствията, до голяма степен като Джеръми, само че Джери е доста по-жилав.
Том - не се спира пред нищо докато не постигне целите си, дори и това да го докарва до почти пълно саморазрушение.
Белатрикс - леко откачена и властна жена, няма по-добра комбинация от тази.
Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?
Бели, какво друго. Няма по-голямо удовлетворение от това да замислиш някаква огромна глупост и да я пуснеш в действие докато отстрани се наслаждаваш на гледката. Ако не това, то някоя книга на Стивън Кинг и сенчесто местенце също не звучи зле.
Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Музика - нещо с хард саунд, твърда музика със силен и смислен текст. Например Металика, Найтуиш, Дъ Прети Рекълс, Линкин Парк и сродни.
Книги - хорър или криминале. Някоя където ще можеш да тръпнеш в очакване за развръзката, книга с мистерия, а не някоя тъпа романтика с очакван край. Например: Клетка на Стивън Кинг, Две малки момиченца в синьо на Мери Хигинс Кларк или Десет малки негърчета на Агата Кристи.
Филми - стига да е ужас или екшън, става за гледане. Разбира се важно е да не е някой посредствен филм, в който няма смислен извод - това, че е ужас не означава, че не може да има хубав под текст, това че е екшън не означава, че трябва да се гледа как някакви се избиват, колкото и хубаво да е. Любими за всички времена са класиката "Петък 10ти", "Знам какво направи миналото лято", "Градски легенди", "Тексаско клане", "Децата на царевицата" и др.

11Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 13, 2011 9:16 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Съжалявам за закъснението, наистина.

Разпределителната шапка: Сложен характер, непокорство... Ще трябва да се контролираш, ако искаш да стигнеш върха... Най добрият избор е...
СЛИДЕРИН!

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

12Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Вто Юли 19, 2011 6:12 am

Химера Джонсън

Химера Джонсън
Хафълпаф
Хафълпаф

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо?
съобразителността ми, защото това е едно от най-хубавите ми качества и факта че винаги се сьобразявам с другите.

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо?
прибързаността ми, защото с нея можеш да си навлечеш много неприятности и понякога беди.

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо?
Предаността им към мен, факта, че мога да разчитам винаги на тях и аз да им отвърна със същото.

Въпрос 4.
Метаморфмаг - много е готско да променяш част от себе си или целият ти за 2 секунди.
Зоомаг - полезно е да се превръщаш в животно в дадени моменти.Ако е малко можеш да се скриеш бързо и лесно или пък, да подслушваш например.
Магипортиране - хубаво е да си на едно място и след секунда да си на друго.Пести страшно много време.Горките мъгъли, как ли се справят без това...
Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо?
Хари Потър - защото никога не се отказва,винаги би предпочел живота на другите през своя и голямата му смелост.
Хърмаяни Грейнджър - заради ученолюбивостта й, винаги иска да знае още и още и разбира, че колкото повече си умен толкова по-добре за теб и не веднъж е спасявала кожата на Рон и Хари за това.Заради смелостта й и вярността към приятелите си.
Албус Дъмбълдор - заради голямата му смелост,сьобразителността,човещина и мъдрост.Предпочита живота на тези които го заслужават пред своя.Винаги бди на Хари и приятелите му и остана верен на доброто и до самият му край, остана срещу Волдемор и последователите му.

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време?
да чета книга.
да играя на компютъра ако ми се играе.
да гледам филм ако има интересни.
да излизам.
да съм на сянка под някое дърво и да пие нещо студено.

Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Музика - поп,рок и метал.Не обичам чалгата (макар и да има някои парчета които се броят за чалга, а са готини) и сръбското.
Книга - не изпускам поредицата Хари Потър.Прекланям се за авторката за тази фантазия,труд и обрат на нещата.Също и Ерагон,Нарния,Болбо Бегинс,Властелинът на Пръстените,Пърси Джаксън,Хиляда и една нощ и куп други.
Филм - Хари Потър,Властелинът на Пръстените,Нарния,Пърси Джаксън,Чиракът на Магьосника,Аватар и /сега е време да се смеете/ Tangled,Цара Лъв,Кунг-фу Панда 1 и 2,Мегаум,Как да си дресираш дракон и още куп анимационни.

13Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 27, 2011 10:57 am

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

Извиняваме се за закъснението, по крайбрежието няма интернет и нямаше как.

Разпределителната шапка: Имаш качества и не ти липсва трудолюбивост... Най-добре в Хафълпаф!

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

14Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Сря Юли 27, 2011 9:02 pm

Химера Джонсън

Химера Джонсън
Хафълпаф
Хафълпаф

благодаря, че най-сетне ме разпределихте Very Happy надявам се да не зле в Хафълпаф Smile

15Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Вто Авг 02, 2011 1:32 pm

Jeffrey Dean

Jeffrey Dean
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин

Въпрос 1.
Кои черти на характера си харесвате най-много и защо? - Че мога да постигна каквото и когато си поискам, независимо от пречките, средствата и последствията. Ако искам нещо, постигам го, дори и да е моментно желание, дори и да е безсмислено.

Въпрос 2.
Кои черти на характера си не харесвате и защо? - Колебанието, страховете, моментите, когато мисля, че не съм достатъчно добър в нещо, въпреки че тези моменти са кратки.

Въпрос 3.
Какво цените най-много у приятелите си и защо? - Способността им да пазят тайни, да мълчат когато трябва. Лоялността им, усилията, които полагат, за да бъдат до мен. Подкрепата им, когато е нужна.

Въпрос 4.
Ако имахте възможност да избирате, коя магическа дарба бихте приели и защо? - Винаги съм искал да бъда змиеуст, да мога да говоря със змиите и да ги разбирам. Защото те са мълчаливи, но наблюдателни, ако се вслушваш, можеш да научиш много неща от тях.

Въпрос 5.
Кой е любимият ви персонаж (а може и да са няколко...) от Хари Потър и защо? - Белатрикс Лестранж. Нямам обяснение, просто я обожавам.

Въпрос 6.
Какво обичате да правите през свободното си време? - Да чета, да слушам музика. Да съм някъде навън, на сянка, може с биричка. Да пътувам, обожавам гари.

Въпрос 7.
Любима музика; книга; филм и защо?
Музика - рок. Всеки тип, подтип. Кара ме да настръхвам, да се нахъсвам, да се влюбвам отново и отново.
Книга - The Dark Tower series. Книгите, в които се намерих и изгубих, книгите, които малко или много ме оформиха като характер. Научих се на адски много неща, докато ги четях, влюбих се в живота, във всяка една грешка, която правя, защото може би, не може би - със сигурност, точно така трябва да бъде след като е станало. Разбрах се, за първи път от адски много време. И разбрах доста хора около мен.
Филм - Jeux d'Enfants, защото обожавам френския им, защото обожавам играта им. Това също не мога да го обясня, просто е един от най хубавите филми, които съм гледала.
C'est ça!

16Разпределение & курс Empty Re: Разпределение & курс Вто Авг 02, 2011 1:35 pm

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

На Разпределителната шапка не й е нужно дълго разсъждение върху характера на мистър Дийн. Тя оценява неговият характер, подходящ единствено и само за

СЛИДЕРИН.


... каква изненада, а? ;д

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите