Hogwarts // a bg role play forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts // a bg role play forum

you.

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Моргана Лафайет
~ time tells no lies EmptyПет Яну 06, 2012 9:35 am by Моргана Лафайет

» Джефри Дийн
~ time tells no lies EmptyНед Яну 01, 2012 12:41 pm by Katherinna Zechlos

» Александра Спенсър
~ time tells no lies EmptyНед Яну 01, 2012 12:39 pm by Katherinna Zechlos

» Елиша Грейв
~ time tells no lies EmptyНед Яну 01, 2012 12:35 pm by Katherinna Zechlos

» Катерина Зеклос
~ time tells no lies EmptyНед Яну 01, 2012 12:34 pm by Katherinna Zechlos

» По училищните въпроси...
~ time tells no lies EmptyНед Яну 01, 2012 11:59 am by Katherinna Zechlos

» Нужната стая
~ time tells no lies EmptyСъб Дек 31, 2011 11:30 am by Katherinna Zechlos

» Съобщения; обяви
~ time tells no lies EmptyСъб Дек 31, 2011 11:25 am by Katherinna Zechlos

» Относно героите
~ time tells no lies EmptyЧет Дек 29, 2011 4:26 pm by Katherinna Zechlos

Affiliates
~ time tells no lies 3624316J ~ time tells no lies Banner_metro ~ time tells no lies Fr ~ time tells no lies 2702232c ~ time tells no lies Serenanatedream ~ time tells no lies 120x60mb ~ time tells no lies 1059042c ~ time tells no lies 0a9a9183fc9c ~ time tells no lies 3050046m ~ time tells no lies 3483947Y

You are not connected. Please login or register

~ time tells no lies

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1~ time tells no lies Empty ~ time tells no lies Нед Юли 10, 2011 11:01 am

Katherinna Zechlos

Katherinna Zechlos
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..
im sorry, i cant hear you over the sound of how beautiful i am..

10 юли 2011

СУПЕР РАЗВЪЛНУВАНА с хиляда удивителни.

Значи, утре цял ден ще се мотам насам-натам като лудите, през Плд и прочее, запълнен ми е май целия ден и ако ми се изпълни планът, ще се видя с един МНОГО специален човек.

От петък ми е супер яко, ама не ми се разказва пак за концерта, така че ще разкажа за останалото.

Значи, сутринта съм се събудила супер рано, защото иначе нямаше да ми стигне времето ии съм се мотала сигурно 10 часа преди да се събудя. След това в 12 имах среща с Аля на центъра да си взема якето, при което някаква безработна дойде да ми иска пари (който е от Плд със сигурност я знае, тя е една бабичка, където преди зъбите й бяха мнооого кофти развалени, ама сега май ги е оправила), та значи, реши, че ще ми иска пари и аз такава супер ядосаната вече, защото ме пече слънцето, а Аля закъснява и й викам, че пари от мен няма да получи. Съответно ответната реакция беше:
- Ухх ма че си грозна, черна чума такава!
При което аз почвам такава да се смея (понеже прозвуча суупер тъпо).

Взех си якето, отидох да купя хляб и някакво ядене за концерта, при което в Лекси-то (новия вариант на Сани-то) имаше пет километра опашка и аз нали ще чакам, чакам... Стана 12 и половина, и докато се прибера до нас и т.н. и т.н. Закъснях адски много и даже накрая, за да стигна навреме за втората среща тичах. Понеже съвсем изключих, че съм си взела кола, се наложи да мина да пия вода. Ии закъснях както никога. С пет минути де. Ама Борис не беше много щастлив от този факт. Както и да е, беше ми много яко. Седяхме там на една пейка и такива неща. Не знам, не ме бива да описвам хубави преживявания.

Във всеки случай може да се каже, че май си намерих нов приятел. А това си е хубаво чувство.

Listening: Harry Potter soundtrack - Hedwig theme
Watching: Game of Thrones - s01ep04
Reading: Game of Thrones;; New moon [очаквахте ли го?]
Mood: едно голямо ААААААААААААААААААААХ!

https://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите